יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5552559

סקרים בשוהם

סקר בשוהם

 המהפכה הירוקה של השר לביטחון פנים - סקרים  בשוהם

המהפכה הירוקה של השר לביטחון פנים

מסיבת עיתונאים של השר לביטחון פנים גלעד ארדן בסוף השבוע, בישרה על מהפכה ביחס רשויות האכיפה לצרכני הקנאביס, ושינוי הענישה הנהוגה כיום כלפי מעשנים ב"משקל קל". מה דעתכם על המהפכה הירוקה הזו? האם כך היה נכון לנהוג או שמדובר בצעד שרק יעודד את צריכת הקנאביס גם מצד מי שלא "חגגו" עד כה?

מי יהיה הנשיא הבא של ארה"ב? - סקרים  בשוהם

מי יהיה הנשיא הבא של ארה"ב?

מחר נדע כולנו מי יהיה הנשיא האמיתי הבא של מדינת ישראל באופן לא רשמי כמובן. מי יפעיל עלינו לחצים לסגת מההתנחלויות, או יתמוך בנו בשעותינו הקשות מול הבאים עלינו לכלותנו. אז מי לדעתכם יעמוד או תעמוד בראש המדינה החזקה בעולם? הילארי קלינטון או דונלד טראמפ?

מארבע תצא אחת: מי תזכה ביורו - צרפת? פורטוגל? גרמניה? ווילס? - סקרים  בשוהם

מארבע תצא אחת: מי תזכה ביורו - צרפת? פורטוגל? גרמניה? ווילס?

שלבי ההכרעה ביורו 2016 בצרפת מגיעים לנקודת הרתיחה. מחר יתקיים חצי הגמר הראשון בין פורטוגל לווילס (או במילים אחרות הדרבי הפנימי של ריאל מדיד, רונאלדו נגד בייל) וביום חמישי יעלו ויבואו גרמניה נגד המארחת צרפת. מי תניף ביום ראשון את הגביע?

סקרים -שבתון בראשון? - סקרים  בשוהם

סקרים -שבתון בראשון?

הצעת חוק שמגובשת בימים אלה מדברת על שבתון ביום ראשון אחת לחודש - כאשר נצטרך כנראה לעבוד מעט יותר בשאר ימי השבוע. האם אתם בעד להשאיר את יום שישי כיום החופש שלנו, כפי שהוא היום, או להכניס לתוך חיינו - כמו בעולם הנוצרי למשל - את ימי ראשון כימי השבתון שלנו, במקום ימי שישי. הצביעו ואולי תשפיעו

סקר שוהם נט: ממנגלים או מטיילים? - סקרים  בשוהם

סקר שוהם נט: ממנגלים או מטיילים?

ביום חמישי נחגוג את יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל. יש מאיתנו שיעמיסו מנגלים ורפת שלמה על הרכב בדרכם לפיקניק משפחתי, יש שיעדיפו טיולי טבע ומורשת ויהיו מי שירצו לנוח מעמל השבוע ויתפנקו מול המרקע בלי להחמיץ חלילה את חידון התנ"ך וכמובן "הלהקה" ו"גבעת חלפון". ומה איתכם - תמנגלו או תטיילו?