יום שבת, 24 בפברואר 2024, ט"ו אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

שוהם בעשירייה הראשונה בארץ: בעלייה בשיעור הזכאים לבגרות ובשיעור הזכאים לבגרות מצטיינת

שיעור הזכאות לבגרות עלה ל- 96.7% . שיעור הזכאות לבגרות מצטיינת עלה ל- 30.7%

פורסם בתאריך:


עלייה בהישגים הלימודיים של תלמידי שוהם, כך עולה מנתוני התמונה החינוכית שפורסמה הבוקר על ידי משרד החינוך. 96.7% מבוגרי י"ב בשנה"ל תשפ"ב במערכת החינוך בשוהם זכאים לתעודת בגרות (97.6% ללא תלמידי החינוך המיוחד). מדובר בשיעור הזכאות לבגרות הגבוה ביותר של תלמידי שוהם בעשור האחרון. בשנת תשע"ד עמד שיעור הזכאים לבגרות של תלמידי שוהם על 89.5%.

עלייה נרשמה גם בנתוני הזכאות לבגרות מצטיינת, שעמדה בתשפ"ב על 30.7%, לעומת 4.7% לפני חמש שנים, בשנת תשע"ז, ו- 11.4% בשנת תשע"ד.

איתן פטיגרו, ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך: "הגרפים מדברים בעד עצמם. החינוך בשוהם שובר שיאים. התמונה החינוכית שמפרסם משרד החינוך לשנת תשפ"ב מבהירה מעל לכל ספק שמערכת החינוך ביישוב מצויינת, השתפרה בשנים האחרונות, וממשיכה במגמת עליה. חינוך - עושים באהבה, בהקפדה על הפרטים הקטנים, בשקדנות ובסובלנות, בתוכניות ארוכות טווח ומתוך הסתכלות על העתיד, ללא פופוליזם.

השיאים החינוכיים אליהם הגענו בחמש השנים האחרונות הם תוצאה של מחויבות של גורמים רבים אשר משקיעים ורואים את ילדי שוהם: מנהלים, מורים, גננות, תומכי למידה, סייעות וצוותים חינוכים - אשר פוגשים את הילדים מהגיל הצעיר ועד בגרות, ומסייעים לכל אחת ואחד מהם להשתפר וללמוד בדיוק מה שהוא צריך. כל אלה לצד אגף חינוך מקצועי, הורים תומכים ועבודה קשה של התלמידים – מביאים לנתונים המרשימים הללו. אני גאה בתלמידי שוהם ובמערך החינוכי שלנו".

שיעור הזכאים לתעודת בגרות עם 5 יח"ל באנגלית בשוהם עלה ל- 81.2%, לעומת 62.7% לפני שמונה שנים ושיעור הזכאים לתעודת בגרות עם 5 יח"ל במתמטיקה עומד השנה על 34.3%, ירידה קלה לעומת נתוני השנה שעברה (36%), אך עלייה מרשימה לעומת נתוני תשע"ד – 22.8%.

שיעור הנשירה בקרב תלמידי מערכת החינוך בשוהם נותר נמוך מאוד ועומד על 0.7%.

מנהלת אגף החינוך, אופירה ביטון: "הנתונים המשמחים הללו הם תוצאה של עבודה קשה, באופן מתמיד וקבוע, לאורך שנים, תוך מתן מענה מותאם לתלמידים על כל קשת הצרכים. אני מודה לצוותים החינוכיים על העבודה הקשה והמקצועית. הנתונים הם מקור גאווה והתרגשות לכולנו".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
עבודה מהבית!
יובל | 09:53   24.10.23