יום שבת, 24 בפברואר 2024, ט"ו אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 050-5552559

אומרים ש... בשוהם

רכילות מקומית וחיי חברה בשוהם וחבל מודיעין

אומרים ש...

על הא ועל דא ועל בכלל...

פורסם בתאריך:


בעלון מקומי אחד פורסם באותיות קידוש לבנה כי המנצח “איתן פטיגרו, ראש המועצה, הודיע למנכ”ל מועצת שוהם, דודי זביב, כי יפרוש בקרוב מתפקידו”. מה שאנחנו יודעים הוא שברגע שראש המועצה, איתן פטיגרו קרא את הידיעה, הוא שיגר בבהילות, עוד באותו היום, מכתב לכל עובדי המועצה שלא דובים ולא עלון וכי המנכ”ל זביב, ממשיך בתפקידו עם גיבוי מלא. כמובן שעד להודעה חדשה. ככה זה כשהעלון וגורמי פנים מאבדים סבלנות.


למי שאין סבלנות על המסלול היא לונה צ’מטאי, ששברה את שיא ישראל בריצת מרתון בפירנצה. לונה שמדהימה אותנו כל פעם מחדש, קיצרה את השיא הישראלי ב-11 דקות והיום היא ממוקמת בפסגת התחום. הישג זה שם אותה בטווח המדליות לאולימפיידת טוקיו ב-2020. שאפו!!!

אקורד הסיום של איתן פטיגרו כטייס אלעל היה להטיס את הג’מבו לניו יורק. פטיגרו מגלה שהנוסע שחר בן עמי נמצא על הטיסה וכיאה לטייס וג’נטלמן הוא מזמין אותו לקוקפיט. מדובר בטיסה די ארוכה כך שהיה אפשר להחליף כמה מילים באוויר על החיים בקרקע.

שלא תגידו שאנחנו פרובינציאליים. יש לנו שני זוכי פרס “אמי” לוקאליים: האחד מוענק לאיש עם המוח והכישרון הקודח, עדי רוזנברג, תושב שוהם. עדי, כותב הפטנטים, זכה בפרס אמי טכנולוגי בינלאומי ויוקרתי לחברה ישראלית שזכתה בפעם הראשונה. עדי גרף גם את הפרס וגם גביע אישי.
הלוקאלי השני, תושב האיזור שמעדיף לשמור על הלוקיישן המדוייק בסוד הוא יוסי ואסה, כוכב הסדרה ההורסת “נבסו” שזכתה בקטגוריית הקומדיה הטובה ביותר בטקס פרסי האמי.


 

תנו כבוד להראל כהן, עלם חמודות וצלם מוכשר, תושב שוהם, שמתמודד בתחרות הצילום היוקרתית של הנשיונל ג’אוגרפיק עם צילום של שביל החלב בעת ליקוי ירח. חפשו אותו ברשת וכבדו אותו בלייק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: